REZERVASYON
Paloma Number 0850 440 00 00
Paloma Book Now
ODALAR
ODA 1
ODA 2
ODA 3

Hello My Name in Angel.

Welcome to PALOMA! How can we help you?

COVID-19 GÜNCELLEME

PALOMA FINESSE

the FINE LINE

of PALOMA HOTELS

Paloma Finesse, "anı yakalamak" için mükemmel bir yerdir ...

Her şeyden en iyi şekilde yararlanabilmek için Paloma Finesse mükemmel bir şekilde planlanmış ve tasarlanmıştır.

Paloma Finesse’in modern, mütevazı ve sofistike tasarımı ile grinin tonlarından oluşan yumuşak renklerin eşsiz birleşiminin oluşturduğu benzersiz atmosferi ve imza niteliğindeki heykel enstalasyonu daha ilk bakışta sizi büyüleyecek. Lobisinden başlayan çağdaş mimari tarzı, heykel enstalasyonundan, yaklaşık 80 metrelik turkuaz havuzuna, 8 hektarlık alana yayılmış bahçelerine ve 350 metre uzunluğunda kendisine ait kum plajına kadar uzanıyor.

FINESSE

(isim)
mükemmel beceri
ya da stil
(fiil)

1. bir şeyi olabileceğinin en iyisi haline

getirmek

2. üstün beceri ve stil ile bir şey yapmak

SADE-

LİĞİN 

ZARA-

FETİ

Paloma Finesse’in Bilge Taşı

Denizden çıkan taş fırladı çıktı yüzeye, hemencecik taşı tuttu, bindi taşın üstüne! Artık Ülgen memnundu, rahatı bulmuş idi. Üzerinde duracak bir yeri olmuş idi.

BİL-
GE
TAŞ

PLAJ

Eşsiz bir plaj deneyimi 350 metre uzunluğundaki el değmemiş altın kumlu cennetimiz, masmavi deniz manzarasının saf güzelliği ile Akdeniz estetiğini birleştiriyor.

CHEF'S KITCHEN

Her Hafta Farklı Bir Şef, Her Zaman Farklı Bir Gastronomi Deneyimi... Paloma Finesse’nin a la carte restoranı Chef’s Kitchen, yepyeni bir konsept ile her hafta dünyanın dört bir yanından gelen farklı bir seçkin şefe ev sahipliği yapıyor. Alanında uzman, dünyaca ünlü, ödüllü, gastronomi alanında yetkin şeflerin 1 hafta boyunca kendi restoranı gibi tadım menülerini sunduğu Chef’s Kitchen Finesse’in incelikli detaylarının en başında geliyor.

PALOMAQUA

Eğlence detaydadır. Bölgenin en büyük ve kapsamlı su parkı Palomaqua, 19 kaydıraktan ve su parkurlarından oluşan olağanüstü yapısıyla sizi her köşesinde yeni bir sürprizle karşılıyor ve tüm aile bireyleri için sonsuz eğlence sunuyor.

SOFİSTİKE & MİNİMALİST MİMARİ

Ferah ve geniş alana yayılan mimarisi Paloma Finesse’in en temel özelliklerinden birini oluşturuyor.

Paloma Finesse, lüksün yeniden tanımlayan geniş ve sofistike mimarisiyle, özgürlük hissini yaşayabileceğiniz eşsiz bir yer sunuyor. Ferah ve estetik düzeni tesise modern bir hava katarken, zengin gri tonlara sahip yumuşak renkler içiren minimalizm ve Akdeniz mimarisinin eşsiz birleşimi huzur verici bir ortam yaratıyor.

AİLELER İÇİN İDEAL

Stilize bir tatil geçirmek isteyen çocuklu aileler için ideal… Paloma Finesse, ideal yapısı, geniş mimarisi ve imkanları ile, sakin ve konforlu bir atmosferde nitelikli eğlence, doğal ve gurme lezzetler arayan tüm aile bireylerine mutlu bir ortam sağlayan eşsiz bir yer. Ev konforundaki aile süitlerinde geniş alanların ailece tadını sürmeniz ve maksimum rahatlığı yaşamanız için tüm detaylar düşünüldü. Çocuklar, çocuk büfesinde özel tariflerden oluşan sağlıklı ve lezzetli yemeklerle ve “The Play House” çocuk kulübünün çok çeşitli eğlenceli aktiviteleriyle tatilin tadını çıkarabilir; heyecan verici keşifler yapmak isteyenler ise bölgenin en büyük ve kapsamlı aquaparkı Palomaqua’da 12 yetişkin kaydırağı, çocuklara özel 7 kaydırak, splash world ve daha fazlasıyla eğlenceli zaman geçirebilir.

YUZU GARDEN

Zen bahçelerinin sakin, meditatif, geniş alan bırakan, taş ve kaya ağırlıklı biçiminden ilham alarak yapılan Yuzu Garden, Finesse’in bulunduğu coğrafyaya uygun olarak tropik bölge bitkileriyle zenginleştirildi. Bu nedenle ortaya çıkan konsept Wabi-Sabi felsefesine uygun olarak düzenli halin ve dağınıklığın bir arada olduğu, doğaya uygun bir akış oldu.

Bahçenin merkezine yerleştirilen “hayat ağacı” konumu ve görüntüsündeki Ficus’un gölgelik alanı ise insanların ağaç altında bir araya geleceği hem kendi hayatları hem de yaşadıkları dünya hakkında düşünmelerini sağlayacağı bir mola yeri olarak tasarlandı.

Kısacası Yuzu Garden & Finesse; durma, görme, tatma, yalnız kalma/bir olma ve hayran kalma alanı.

ODALAR

Paloma Finesse, verandasında rahat şezlongların bulunduğu, özel havuzuna doğrudan geçişi olan, ince ve modern bir zevkle döşenmiş geniş 60 swim-up oda sunuyor. Stüdyo, Aile ve Geniş Aile Swim-up odaları, konfor ve keyfi bir arada arayanlar için en rafine çözümleri bir araya getiriyor.

RESTORANLAR

Paloma Finesse’in lüks her şey dahil konseptine çığır açıcı bir yaklaşım getiren mutfak anlayışı, yepyeni ve rafine bir gastronomi ziyafeti sunuyor. Yerele saygı, mevsiminde tüketim, geleneksel lezzetlerin modern dokunuşlarla taçlandırılması, en iyi dünya mutfağı seçkileri benzersiz Finesse mutfağının temelini oluşturuyor.

BARLAR

Lezzet detaydır… Finesse’nin doğal içerikli klasik ve yaratıcı içecekleri, konaklamanıza lezzetli bir tazelik getirecek.

PLAJ VE HAVUZ

Paloma Finesse’te mavinin tüm tonlarını kucaklamaya hazır olun. Akdeniz'in sonsuz mavisinde ve 350 metrelik altın kumlu bir cennette uzanan Paloma Finesse’te yumuşacık kumsalla çevrili kristal berraklığındaki denizi sizi bekliyor. Benzersiz güzellikteki plajımızda güneşi içinize çekin, geniş yüzme havuzumuzda dinlenin ve rahatlamanız için size özel ayrılmış sonsuz alanları keşfedin.

AKTİVİTELER

Vücudunuzu, zihninizi ve ruhunuzu dinlendirecek en heyecan verici sporları keşfedin... İlham kaynağınızı bulun ve daha aktif olmak için kendinizi motive edin. Paloma Finesse, sizi büyüleyecek sporlar ve özel deneyimler sunuyor. Paloma Finesse'de Akdeniz yaşam tarzını kucaklayın ve sevdiğiniz aktiviteleri keşfedin. Size özel fitness merkezimizde, tarifsiz manzaralara karşı yapılan sahip yoga derslerimizler veya sonsuz turkuaz denizde heyecan verici su sporları ile aktifleşin.

THE PLAY HOUSE & C.R.E.W.

The Play House’da yaptığımız en iyi şey çok eğlenmek! Aileler için mükemmel bir tatil destinasyonu olan Paloma Finesse, özel tasarlanmış alanları ve sağladığı imkanlarla çocuklara mutlu bir tatil vadediyor. “The Play House” da minik misafirlerimiz hayal gücünü serbest bırakarak, profesyonel ekibimiz ile eğlenceli aktiviteler, eğitici etkinlikler ve workshoplarla öğrenerek mutlu zaman geçiriyor.

FAE SPA

Size adanmış ilham verici bir sığınak. Değerli yağların eşsiz kokuları, rahatlatıcı müzik ve size sıra dışı anlar yaşatacak masaj sanatı ile FAE SPA'da cennetten bir an için yaşayın.

KOŞUŞTURMACAYI BIRAKIP
ANIN FARKINA
VARALIM.