REZERVASYON
Paloma Number 0850 440 00 00
Paloma Book Now
ODALAR
ODA 1
ODA 2
ODA 3

Hello My Name in Angel.

Welcome to PALOMA! How can we help you?

PALOMA FINESSE ODALAR

Özel ve samimi, anın tadını çıkarabileceğiniz bir yer ...

Geniş iç mekanlara, muhteşem manzaralara ve özel olarak tasarlanmış ayrıcalıklara sahip Paloma Finesse'e adım attığınız andan itibaren, eşsiz dünyasına hayran kalacaksınız.

Paloma Finesse, verandasında rahat şezlongların bulunduğu, özel havuzuna doğrudan geçişi olan, ince ve modern bir zevkle döşenmiş geniş 60 swim-up oda sunuyor.

Yemyeşil doğayla çevrili özel havuzunuzda rahatlamayı hissedin. Odadan çıkmadan havuza adım atmak gibisi yok...

Eşsiz odalarımız, geniş yatak odaları ve yaşam alanları, muhteşem Akdeniz manzaralarını gözler önüne seren geniş terasları ile sizi şık bir şekilde dinlenmeye davet ediyor.

Saf konforun
keyfine varın,
ferah ve
geniş alanlarda rahatlayın...

 

Zarif ve İncelikli
Detaylar

Doğal detayların modern incelikle buluştuğu, sadece "kendin olabileceğin" muhteşem alanlar. Burada huzur içinde dinlenirken ruhunuzla bağlantı kuracaksınız...

ODA DETAYLARI

"Odadan havuza" konseptinde tasarlanmış 60 swim-up ve en küçüğü 42 m2'lik tatiliniz için konfora geniş alan ayıran toplam 299 odadan oluşan Paloma Finesse; Stüdyo, Aile ve Geniş Aile Swim-up odaları ile konfor ve keyfi bir arada arayanlar için en rafine çözümleri sunuyor.

Ferah odaları, Paloma Finesse'de gevşemek için geniş alan ve konfor sunuyor. Herkesi ev konforunda hissettirecek kanepeli yaşam alanı da bulunan geniş süit odalar ailelerin rahatça zaman geçirebilmesi için özel olarak tasarlandı.

GENİŞ
ODALAR