Book Now
Paloma Number +90 850 440 00 00
Paloma Book Now
ODALAR
ODA 1
ODA 2
ODA 3
Paloma Live Chat
Paloma Live Chat
Paloma Live Chat

Hello My Name in Angel.

Paloma Live Chat

Welcome to PALOMA! How can we help you?

PALOMA MARINA SUITES

KEŞFE KAÇIŞ

Paloma Marina Suites, Kuşadası'nın kalbinde, yat limanının karşısında yer almaktadır.

Sahile 200 m, şehir merkezine 500 m ve İzmir Havalimanı’na 70 km mesafededir.

Yarım pansiyon olarak hizmet veren 72 odalı Paloma Marina Suites, sadece yetişkinlere yönelik olup; 16 yaş üstü misafirlere açıktır.

ÖNE ÇIKANLAR

HARİKA LOKASYON

Kuşadası’nın ana caddesinde, yat limanının karşısında yer almaktadır ve alışveriş merkezlerine çok yakın bir konumdadır. Efes ve Meryem Ana Evi’ni keşfetmek veya şehrin kalp atışını dinlemek için ideal bir konumdadır.

ÇİFTLER İÇİN İDEAL

Paloma Marina Suites, yalnızca yetişkinler (16+) için olup çiftler, arkadaş grupları veya macera arayanlar için idealdir. Romantik, eğlenceli, heyecanlı ya da dinlendirici bir tatil geçirirken canlı şehri gece ve gündüz boyunca keşfedebilirsiniz.

NEFES KESİCİ MANZARALAR

Yat Limanı ve Kuşadası şehrinin güzel manzarasına sahip zarif döşenmiş ana restoranımızın terasında yemeğinizin tadını çıkarın.

KEŞFET

ODALAR

Havuz ve bahçe manzaralı seçenekleri ile farklı oda tiplerine sahip olan Paloma Marina Suites, misafirlerinin sofistike beklentilerini karşılamak için en yüksek konforu, en iyi kalite standartlarıyla sunuyor. Hareketli şehri keşfetmek için, mükemmel bir yer olan Paloma Marina Suites'te, aileniz ve arkadaşlarınızla harika zaman geçebilirsiniz.

RESTORANLAR

Unutulmaz yemekler, Paloma Marina Suites deneyiminizin en önemli parçalarından biri. Güzel Ege manzarası eşliğinde restoranlarımızda her bir lokmanın tadını çıkarın.

BARLAR

Taze demlenmiş kahve, sıcak bir fincan çay veya yaratıcı kokteyller ile kendinizi şımartırken Ege manzarasını içinize çekin.

PLAJ

Paloma Marina Suites, halk plajına 200 metre uzaklıktadır. Plaj gününüz boyunca Kuşadası'nın güzel manzarasının tadını çıkarın. Arkanıza yaslanın, güneşin tadını çıkarın, Ege Denizi'ni kucaklayın ve doğadan ilham alın.

AKTİVİTELER

Çeşitli spor aktiviteleri ile gününüzü renklendirin, fitness merkezimizde heyecanlı ve eğlenceli vakit geçirirken, egzersizlerinizi aksatmadan formunuzu koruyun.