REZERVASYON
Paloma Number 0850 440 00 00
Paloma Book Now
ODALAR
ODA 1
ODA 2
ODA 3
Paloma Live Chat
Paloma Live Chat
Paloma Live Chat

Hello My Name in Angel.

Paloma Live Chat

Welcome to PALOMA! How can we help you?

Paloma Hotels'in eğlence ekibi Palomotion, tatiliniz boyunca size sınırsız eğlencenin tadını çıkaracağınız gündüz aktiviteleri sunuyor.

GÜNDÜZ AKTİVİTELERİ

Çeşitli spor aktiviteleri ile gününüzü renklendirin, fitness merkezimizde heyecanlı ve eğlenceli vakit geçirirken, egzersizlerinizi aksatmadan formunuzu koruyun.

Ücretsiz Aktiviteler: Fitness Center | Masa tenisi | Bilardo | Dart | Su Jimnastiği | Aerobik | Tavla | Kart oyunları

Hayal et, planla ve hedefe ulaş.

Michael Phelps

FITNESS MERKEZİ

Fitness merkezlerimizde eğlenceli ve heyecanlı vakit geçirebilir, egzersizlerinize devam ederek formunuzu koruyabilirsiniz.

Egzersiz yapın, motivasyonunuzu yükseltin ve enerjiyle dolun. Uzman kişisel eğitmenlerimiz ile düşündüğünüzden daha fazlasını başarın.

AEROBİK

 

Daha aktif olmaya hazır mısınız?

Aerobik, yaşınız, kilonuz veya atletik kabiliyetiniz ne olursa olsun, herkes için mükemmel bir egzersizdir. Vücudun kardiyovasküler sisteminin etkinliğini artırır ve sağlıklı ve mutlu olmanızı sağlayan endorfini serbest bırakır.

Dans aerobiği, hip-hop, salsa ve klasik aerobik gibi yeni başlayanlar ve ileri düzeyler için farklı koreografiler sizleri bekliyor.

Su Aerobiği

Havuzda egzersiz yaparken tüm vücudunuzun sınırlarını zorlayın!

Aqua Fit, havuzda eğitmenlerimiz tarafından size gösterilen çeşitli aerobik hareketleri ile gerçekleştirilen yüksek enerjili ve eğlenceli bir spordur. Yaşınız, yeteneğiniz veya deneyiminiz ne olursa olsun aqua fit, herkes için uygun kapsayıcı bir aktivitedir.

Güçlendirme ve dayanıklılık programı Aqua Fit, eklemleri korurken kasları güçlendirir dayanıklılığınızı, dengenizi ve esnekliğinizi geliştirir. Aqua Fit zindeliğinizi artırmanızı, en iyi antrenmanı yapmanızı ve harika zaman geçirmenizi sağlayacaktır!

Su aerobiği, su dambılları gibi ek ekipmanlarla yapılmaktadır.