PALOMA HOTELS

REZERVASYON
Paloma Number 0850 440 00 00
Paloma Book Now
ODALAR
ODA 1
ODA 2
ODA 3
Paloma Live Chat
Paloma Live Chat
Paloma Live Chat

Hello My Name in Angel.

Paloma Live Chat

Welcome to PALOMA! How can we help you?

SPA & WELLNESS
WELLBEING


SPA merkezlerimize gelin fiziksel, zihinsel ve ruhsal olarak rahatlamak için tercih ettiğiniz tedaviyi seçin. 

Yenilenmiş ve dengeli hissederken, geleneksel ve modern SPA uygulamalarımızda sağlık ve huzur bulacaksınız. 

SPA merkezlerimizde

kendinizi ödüllendirin…

GENÇLEŞME VE
DİNLENME ZAMANI…

Baştan aşağı yenilenmiş ve tümüyle keyifli bir şekilde ışıldayarak yaşama geri dönün.

TÜRK HAMAMI
VE SAUNA

Kendinizi Eşsiz bir Kültürel Deneyime Bırakın

Türk kültürünün önemli parçalarından biri olan geleneksel bir Türk hamamına gitmek hem otantik bir ritüel hem de rahatlatıcı bir deneyimdir.

Gizemli ve köklü bir tarihin parçası olun…

Yüzyıllar boyunca, banyo gelenekleri, geçmişinde uzun bir tarihe sahip olan, bir temizleme ve tazeleme ritüeline dönüşmüştür. Geleneksel bir banyo ritüeli deneyimlediğinizde, insanların yıllar boyunca yapmayı sürdürdükleri bir rutinin parçası olursunuz.

Türk hamamı, kan dolaşımını artırarak, stresi ve kas gerginliğini gidermeye yardımcı olacak birçok masaj tekniği içerir. Bu sıcak ortam, vücut kaslarını gevşeterek, bedenin dinlenmesini sağlar. Böylece hem cildiniz gerçek bir ışıltı kazanır hem de kendinizi rahatlamış ve tamamen arınmış hissedersiniz. Türk hamamları, Osmanlı kadınlarının da güzellik sırları arasında çok önemli bir yerdedir.

Paloma Hotels'te tarih size eşlik ediyor...

Hoş vakit geçirmek ve rahatlamak istiyorsanız önce SPA merkezimize uğrayın. Bir süreliğine rahatlamanız ve gevşemeniz size iyi gelecektir. Çevrenizdeki mimariyi ve otantik ortamı keşfedin, ve tarihi bir yolculuğa çıkmaya hazırlanın. Gevşeyin, rahatlayın ve yenilenin…

Dilediğiniz uygulamayı seçin ve bu antik ritüel boyunca size rehberlik etmeleri için kendinizi, uzman terapistlerimizin ellerine bırakın. SPA merkezimizde yaptıracağınız masajla yorgun kaslarınızı gevşetin, hamamımızda yaşayacağınız otantik bir ritüel aracılığıyla duyularınızı uyandırın ve olağanüstü sonuçları keşfedin. Bırakın bu otantik deneyim sırasında, binlerce yıl boyunca mükemmelleştirilen bir teknik olan ısıtılmış taş terapisi, her türlü gerginliğinizi alıp götürsün.