PALOMA HOTELS

REZERVASYON
Paloma Number 0850 440 00 00
Paloma Book Now
ODALAR
ODA 1
ODA 2
ODA 3
Paloma Live Chat
Paloma Live Chat
Paloma Live Chat

Hello My Name in Angel.

Paloma Live Chat

Welcome to PALOMA! How can we help you?

TADINI ÇIKAR!

Palomaqua'da herkes için sınırsız eğlence!

Bölgenin en büyük ve kapsamlı su parkı Palomaqua, 19 kaydıraktan ve su parkurlarından oluşan olağanüstü yapısıyla sizi her köşesinde yeni bir sürprizle karşılıyor ve tüm aile bireyleri için sonsuz eğlence sunuyor.

Parkın sahip olduğu renk kombinasyonunun mükemmelliği su kaydıraklarına daha da çekici bir görünüm veriyor.

Palomaqua, Türkiye'de güvenlik sertifikası için prestijli Safe Fun mührünü alan ilk resort su parkı olma özelliğini gururla taşımaktadır.

Bu ödül, tüm su kaydıraklarının ve su eğlence ekipmanlarının uluslararası Avrupa standartlarına uygun olmasını sağlayarak eğlence dolu parkın keyfini çıkarırken içinizin rahat olmasını sağlar.

Hepsi size unutulmaz bir deneyim sunmak için

bir araya geldi...

BÜTÜN AİLE İÇİN
İDEAL BİR DESTİNASYON

Teknolojinin son imkanları ile yapılandırılmış Palomaqua, 12 yetişkin kaydırağı, çocuklara özel 7 kaydırak, splash world ve daha fazlasıyla heyecan verici keşifler yapmak isteyen aileler için sınırsız eğlenceyi garantiliyor.

Palomaqua, Paloma Finesse ile Paloma Orenda arasında, her ikisine de birkaç dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır. 

Paloma Perissia ve Paloma Oceana için Ücretsiz servis hizmeti ile ulaşım sağlanmaktadır.

Aile Grubu - Surf Safari (900 x 3000 mm)

Bu yeni ve heyecanlı su kaydırağı Surf Safari®, 40 derece meyilli başlangıcı ve benzersiz parabolik tasarımıyla deneyiminize adrenalin katarken; genç yaşlı herkes daha önce hiçbir aile kaydırağında görülmemiş bir kaydırak deneyimini tadacak.

Aynı anda üç kişinin kayabileceği dev kaydırak Surf Safari®, başlangıçta yer alan hızlı kapalı bir tüp yolculuğundan sonra baş döndürücü 55 metrelik düşüş ile dünyanın insan yapımı en büyük parabolik dalga yapısına kavuşuyor. Bu yüksek kapasiteli kaydırak içindeki yolculuk boyunca kayanları birçok heyecan verici sürpriz beklerken, hızla varılan dalga ucundaki su perdesiyle ıslanıp, dalga yapısının içinde salınıp havuza düşerek heyecanı sonlandırıyorlar.

Aile Grubu - Rafting Slide

Mutluluk, kahkahalar paylaştıkça çoğalır. Family Rafting Kaydırağı, eğlenceyi ve heyecanı paylaşmayı sevenler için dizayn edilmiştir. Çok heyecanlı ve yüksek yan emniyet perdeleri ile son derece güvenli bir kaydıraktır. Yarıçapı 800 x 1400 mm olan Family Rafting Kaydırağı unutulmaz bir kayma deneyimi sunan açık ve kapalı bir tüplerden oluşmaktadır.

Tsunami ve Uzay Deliği’ni sevenler ve Kara Delik gibi kapalı kaydırakları tercih etmeyenler için bir alternatiftir.

Extreme Slide - Space Shuttle

Adrenalin kaydırağı, misafirlerine heyecan verici bir yolculuk sunmaktadır. Açık ve kapalı kısımları ile benzersiz tasarımı ve kayma parkuru bu kaydırağı özel kılmaktadır.

Extreme Slide - Wave Slide (500 x 3000 mm)

Yokuş yukarı giden adrenalin ve eğlence garantili bir kaydırak daha! Wave Slide maksimum güvenli tasarımı ile sizi en yüksek kayma performansınıza ulaştıracak. Bir kere denedikten sonra tekrar tekrar kaymaya devam edeceksiniz.

Speed Slide - Looping Rocket (80,43 m.)

Roket şekline sahip ve özel giriş teknolojisiyle fark yaratan Looping Rocket misafirlere hızlı ve yüksek adrenalinli bir kayma keyfi sunuyor. Kendinizi serbest bırakmaya hazır mısınız? Öyleyse bugüne kadar yaşadığınız en hızlı düşüşe hazır olun!

Racer Slide - Windigo 

Çoklu kulvara sahip Windigo ziyaretçileri bir yarış atmosferine sokan sofistike bir tasarıma sahiptir. Bu kaydırak başlı başına bir eğlence ve adrenalin kaynağıdır…

Body Slide - Aquatube

Eğer aquaparklarda tecrübeli değilseniz, kısa ve hızlı bir sürüş deneyimi yaşamak istiyorsanız, yani karanlığa bir de sürat eklemek istiyorsanız tercihiniz Aquatube olmalıdır.

Body Slide - Racer Body Slide (700 x 1000 mm)

Kapalı ve virajlı kaydıraklarla başlayıp yüksek hızlı yarış kulvarı ile sona erer.

Interaktif Su Oyun Grupları

Eğlencenin yaratılmasında artık sizin de payınız var! Vanaları ve muslukları açıp kapayarak, su tabancalarını kullanarak çevrenize heyecan ve eğlence katabilirsiniz. Kaydıraklar, fıskiyeler, kovalar, su tabancaları, şelaleler, spray toylar ve daha birçok su eğlencesinden ya da bunların birkaçının bir araya gelmesinden oluşan, havuzların içinde bir araya getirdiğimiz interaktif su oyun grupları küçükler kadar büyüklerin de ilgi odağı olacak.

Splash Bucket

Birebir etkileşimli bir sıçrama oyunudur ve en hızlı reflekslere kimin sahip olduğunu görmek için oyuncuları test eder.

Oyuncuların ışıkları yandığında düğmelere olabildiğince hızlı dokunmaları gerekir. Oyuncular, modüllerin içine yerleştirilmiş hortum başlıkları ile rakiplerini yenmeye çalışırken oyunun sonunda büyük bir sürpriz onları bekler.

Splash Cabin

Splash Cabin iki oyuncunun bir- likte etkileşimli bir ekran vasıtasıy- la animasyon rakipleriyle su dolu bir savaşa girmelerini sağlayan benzersiz bir oyundur.

Oyuncuların su jetlerinden gönderilen sudan kaçarken aynı zamanda hedeflerini vurmaya çalıştıkları ve kaybedenin suya düşmesiyle sonuçlanan eğlenceli bir oyundur.

 

Alternate Text

PALOMA PERISSIA | SİDE

Paloma Perissia, çocuklar için kaydıraklar sunmaktadır. Dönen ve kıpır kıpır su akıntıları arasında çocukların hayal güçleri özgür kalacak. Muhteşem "Palomaqua" ya ücretsiz servis vardır.

PALOMA OCEANA | SİDE

Paloma Oceana tesis içinde su kaydırakları sunmaktadır. 120 cm derinliğinde ve çeşitli ebatlarda 7 farklı kaydırak mevcuttur. Muhteşem "Palomaqua" ya ücretsiz servis vardır.

PALOMA GRIDA | BELEK

Paloma Grida Aquapark, 7 farklı kaydırak, çocuklar için bir su dünyası ve çok daha fazlasını içermektedir.

PALOMA FORESTA | KEMER

Paloma Foresta’nın eğlenceli su kaydırakları keyfini çıkarmanızı bekliyor.

PALOMA PASHA | ÖZDERE

Son derece eğlenceli su kaydırakları eğlenmeniz için sizi bekliyor. Paloma Pasha, 120 cm derinliğinde ve çeşitli boyutlarda farklı kaydıraklara sahip bir havuz sunmaktadır.