PALOMA HOTELS

REZERVASYON
Paloma Number 0850 440 00 00
Paloma Book Now
ODALAR
ODA 1
ODA 2
ODA 3
Paloma Live Chat
Paloma Live Chat
Paloma Live Chat

Hello My Name in Angel.

Paloma Live Chat

Welcome to PALOMA! How can we help you?

YENİ NESİL YEME & İÇME KONSEPTİ


Paloma Hotels’in 2019 yılında hayata geçirdiği yeni nesil yeme-içme konsepti ile misafirlerimize yüksek kaliteli yerel ürünler kullanılarak, kusursuz tekniklerle hazırlanmış görkemli ziyafetler sunuyoruz.

Yerel çiftliklerden gelen taze malzemeler ile geleneksel tatları modern ve sofistike fikirlerle bir araya getiriyoruz.

FARKLI MUTFAKLARI DENEYİMLEYİN

Mutfak, sunum ve atmosfer olarak global bir deneyim. Hepsi size eşsiz bir an sunmak için bir arada…

Paloma Hotels’in kusursuz hizmet anlayışıyla, dünya mutfaklarının seçkin lezzetlerini deneyimleyebilir ve tatilinizi benzersiz kılabilirsiniz. Ana restoranlardan a la carte restoranlara, barlardan pastaneye kadar en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş yemek ve içecek seçkileri, pişirme ve sunum teknikleri ile Paloma Hotels, yeni nesil yüksek kaliteli gastronomiyi keşfetmeniz ve tadını çıkarmanız için sizi bekliyor.

Farklı ambiyanslara sahip a la carte restoranlarımızda yüksek gastronominin keyfini çıkarın.

Taze, sağlıklı ve yerel ürünleri ustalıkla işleyerek hazırladığımız özgün tatları ve çeşitli dünya mutfaklarını deneyimleyebilir, tatilinizi eşsiz kılabilirsiniz. Tüm tesislerde bulunan gerek mekan gerekse menüleri ile özelleşmiş a la carte restoranlarımız ile tatilinizin gastronomik boyutunu beklentilerinizden öteye taşıyoruz.

Türkiye’den İtalya’ya, Lübnan’dan Yunanistan’a mutfağın en iyisini sunan çağdaş Akdeniz restoranları, zengin ve lezzetli Japon, Çin ve Asya mutfaklarından zarifçe seçilmiş yemekler sunan füzyon Uzakdoğu restoranları, birinci sınıf kalitede et yemekleri sunan barbekü restoranları yeni nesil yeme içme konseptine sahip tesislerimizde sizleri bekliyor.

Bütün güzellikler bir tohumla başlar…

Toprağa duyduğumuz sevgi, minnet ve doğanın bir parçası olduğumuz farkındalığıyla mevcut kaynakların verimli kullanımını ve yüksek besin değerine sahip güvenli gıda üretimini merkezimize alıyoruz.

Önceliğimiz, çevreye ve misafirlerimize gereken tüm dikkat ve özeni göstermek. Üretiminin her aşamasında geleneksel ve iyi tarım uygulamalarını kullanarak organik besinler, zeytinyağları ve şaraplar elde ediyoruz. Özenle ektiğimiz ve büyüttüğümüz organik tohumlar, Paloma mutfak ekibinin yetenekli ellerinde sağlıklı ve lezzetli gıdalara dönüşüyor.

Damaklardan silinmeyecek bu lezzetleri, sevgi ve ilgimizi eklediğimiz sunumlar ile misafirlerimizle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Organik Şarap

Kendi çiftliğimizde özenle yetiştirdiğimiz, organik kriterlere uygun, sertifikalı üzümlerden şaraplar üretiyoruz. Bölgesinin ilk ve tek organik çiftliği tarafından Paloma Hotels ve Paloma Finesse için özel olarak üretilen organik şaraplarımız yemeklerin vazgeçilmezi niteliğinde.

Organik Çiftlik

400 hektar üzerinde kurduğumuz tarım alanıyla sürdürülebilir kaynakları koruyarak, sağlıklı bir dünya için çalışıyoruz. Doğanın çağrısına kulak verdik ve geleneksel tarım yöntemlerini çağdaş teknoloji ile birleştirerek yolumuza devam etmekteyiz.

KIDS'
CHEF
Sağlık, lezzet ve eğlence bir arada…

Çocuklar Paloma Hotels’in en kıymetli misafirleridir. Bu nedenle çocuklara özel şefimizle tüm otellerimizde küçük misafirlerimiz için özel lezzetler hazırlıyoruz. Taze ve sağlıklı ürünleri neşeli sunumlarla birleştiriyor ve daha besleyici, eğlenceli tatlar ortaya çıkarıyoruz. Kids’ Chef konseptimize uygun olarak oluşturduğumuz çocuk büfemiz ve a la carte restoranlarımızda yer alan çocuk menüleriyle hedefimiz, onları farklı tatlarla buluşturmak ve beslenme alışkanlıklarına sağlıklı dokunuşlar yapmak.

Çocuklarınıza özel istek ve diyet taleplerinizi karşılamak için buradayız.

GURME FESTİVALLER

Her yıl belirli zamanlarda, doğanın bize sunduğu meyvelerin mevsimlerinde en iyi gurme festivallerini düzenliyoruz. Bu etkinlikler, misafirlerimize doğanın bize verdiği zenginlikleri tatma fırsatı sunuyor.

Çilek Festivali | Kavun ve Karpuz Festivali | Kiraz ve Vişne Festivali | Üzüm Festivali | Nar Festivali | Oktoberfest | Türk Sokak Lezzetleri