REZERVASYON
Paloma Number 0850 440 00 00
Paloma Book Now
ODALAR
ODA 1
ODA 2
ODA 3
Paloma Live Chat
Paloma Live Chat
Paloma Live Chat

Hello My Name in Angel.

Paloma Live Chat

Welcome to PALOMA! How can we help you?

Paloma Hotels'in eğlence ekibi Palomotion, tatiliniz boyunca size sınırsız eğlencenin tadını çıkaracağınız gündüz, gece ve çocuk aktiviteleri sunuyor

GÜNDÜZ AKTİVİTELERİ

Unutulmaz bir tatil deneyimi için gün boyu size özel olarak tasarlanmış çeşitli aktivitelere katılmaya davetlisiniz. Workshoplarımızla yaratıcılığınızı ortaya çıkarın, dans ederek ritmi yakalayın veya heyecanlı sporları deneyimleyin. Sevdiğiniz günlük aktiviteleri keşfedin ve tadını çıkarın.

Dans, bedenin ruhunun 
gizli dilidir.

Martha Graham

DANS

Dans, bir fikri veya duyguyu ifade etmek, enerjiyi serbest bırakmak veya sadece hareketin kendisinden zevk almak amacıyla vücudun ritmik bir şekilde, genellikle müziğe ve belirli bir alan içinde hareketidir.

Siz de modern ve klasik dans kurslarımızla tatilinizde yeni deneyimlere yelken açın ...

Dans eğitimlerine katılın, dansın gerçek neşesini keşfedin ve dans sanatına değer veren bir hayat yaşayın.

Eğlenceye dahil olun ve dans etmeye başlayın!

WORK
SHOPLAR

Yaratıcılığınızı serbest bırakın…

Size özel hazırlanmış workshoplar ile her gün yeni bir keşif yapabilirsiniz.

Sanat dallarına farklı bir bakış açısı kazanacağınız ve el becerilerinizi geliştireceğiniz workshoplarımızda alanında uzman sanatçılar ile çalışma fırsatı bulacaksınız.

Hayal et, tasarla, yarat!

GECE AKTİVİTELERİ


Tüm düşüncelerden uzaklaşın ve kendinizi eğlenceye bırakın...

Birbirinden farklı şovlardan oluşan görsel şölenler, harika vakit geçireceğiniz canlı müzik seansları ve gün boyunca ekibimiz tarafından hazırlanan eğlenceli aktiviteler ile tatilinizi başından sonuna kadar unutulmaz bir deneyime dönüştürebilirsiniz.

Müzik dünyayı değiştirebilir.

Ludwig van Beethoven

CANLI MÜZİK

Paloma Hotels, gece boyu dans etmek, sınırsız eğlence ve modern müziğin keyfini çıkarmak isteyen herkesi büyülüyor. Birbirinden renkli performanslar, profesyonel şovlar ve özel çocuk şovları her akşamınızı daha da aydınlatıyor.

Alternate Text

Tatil boyunca 
sonsuz eğlence...

POLLY
ÇOCUK KULÜBÜ

Çocuklarımızın emin ellerde eğlenceli vakit geçirmesi ebeveynler kadar bizim de önceliğimiz. Polly Çocuk Kulübü’nün eğitimli ve deneyimli personeli tarafından oluşturulan aktiviteler ve workshoplarla çocuklarınız hem eğlenecek hem öğrenecek. Otele girişiniz sırasında bebekler ve çocuklar için özel olarak hazırladığımız paketler sizleri bekliyor.

Hem eğlenceli hem de eğitici aktivitelerle çocuklar, yaratıcı sanatlar ve el işlerinden, geleneksel oyunlardan geri dönüşüm ve sürdürülebilirliğe, hikaye anlatımı ve yemek pişirme derslerinden maceralı hazine avına kadar birçok farklı deneyim yaşıyor.

TEENAGE CLUB

Teenage Club’ı keşfedin!

13-16 yaş arasındaki genç misafirlerimizin ihtiyacı olan her şey için bir dünya tasarladık. Oyun konsolları, DJ kabini, sosyal medya köşesi ve daha fazlası ile genç misafirlerimiz keyifli zamanlar geçirebilir, yeni arkadaşlıklar kurabilir ve ilgi alanları doğrultusunda aktivitelere katılabilirler.