PALOMA HOTELS

REZERVASYON
Paloma Number 0850 440 00 00
Paloma Book Now
ODALAR
ODA 1
ODA 2
ODA 3
Paloma Live Chat
Paloma Live Chat
Paloma Live Chat

Hello My Name in Angel.

Paloma Live Chat

Welcome to PALOMA! How can we help you?

TENİS

Tenis tutkunları için ideal bir tatil...

Paloma Hotels, keşif meraklılarına, tenis severlere ve rahatlamak isteyen herkese Akdeniz’de farklı imkanlar sunuyor.

El değmemiş bir doğanın ortasında yer alan tenis kortlarımız sizleri bekliyor.

Her yaş için eğlenceli ve mükemmel bir antrenman!

Topun raket üzerindeki görkemi, çıkardığı tatlı ses ve istenilen yere yönlendirmek için kullanılan kontrollü güçten alınan memnuniyet hissi...

Yaz aylarında, aile ve arkadaşlar ile birlikte tenis oynamak, eşsiz ve mükemmel bir sosyal aktivitedir.

Ayrıca, tenis mükemmel bir kardiyo egzersizidir. İyi bir tenis oyunu, tüm vücudunuzu çalıştırmanın yanında, size sınırlarınıza boyun eğmeyi değil, aksine bedeninizi tanımayı öğretir.

Tenis gerçek bir tutkudur...

Tenis sporundan vazgeçemeyenler için tenis kortlarımız tatiliniz boyunca ister gündüz ister gece hem kondisyonunuzu korumanız hem de keyifli vakit geçirmeniz için sizi bekliyor.

Tenise yeni başlayanlar, profesyonel tenis antrenörlerimizden kişiye özel eğitim alabilir ve tenisin büyüleyici dünyasına adım atabilirler.

Toprak kort ile yumuşak zeminin konforunun ve avantajının tadını çıkarın...

Yan yana konumlanmış olan, 10 adet kuvars ve 2 adet toprak korta sahip Paloma Orenda ve 3 adet kuvars korta sahip Paloma Finesse gerektiğinde birbirlerinin tenis kortlarını kullanabilirler.

Paloma Foresta | Paloma Oceana | Paloma Grida | Paloma Pasha

Kuvars ve toprak kortlarımızda raketler, toplar, tenis kortu aydınlatmaları ve oyundan keyif alabilmeniz için gereken diğer tüm detaylar siz için düşünüldü. Heyecan verici bir maçın ardından, soft ve detoks etkili içecekler ile ferahlayabilirsiniz.

CATAMARAN

Güneş batımına doğru denize yelken açtığınızı hayal edin…
 

Turkuaz renkli suları ve bol güneş ışığı ile Akdeniz, su sporları yapmak için mükemmel bir yerdir. İster adrenalin dolu bir deneyim arıyor olun, ister birkaç saatlik rahatlamanın tadını çıkarmayı arzulayın, burada herkesi farklı bir deneyim bekliyor.
 

Suyun üzerindeki rüzgarı yakalayın ve sahil şeridi boyunca uzanan doğal manzarayı keşfedin.

Catamaran Kursları

Catamarana yeni başlayanlar için gruplar halinde verilen kursların içeriği: Temel terimler, dönüş, bekleme pozisyonu, rüzgar hakkındaki kurslar, şamandıra eğitimi, güvenlik eğitimi, malzeme öğretimi ve yelken teorisi. Süre: Grup büyüklüğüne bağlı olarak 8 ila 10 saat arasındadır.

HOBIE CAT 15, HOBIE CAT DRAGOON çocuk katamaranı ve FANATIC sörf tahtaları mevcuttur.
 

Gençlik kursları
10-17 yaş aralığındakiler için kurslar
Süre: 8-10 saat     
        

İleri seviye Catamaran Takviye Kursu

Kurs içeriği: Verilen uzun bir ara nedeniyle kaybedilen denize açılma becerilerinin yeniden kazanılması, manevra eğitimi ve dönüş eğitimi.

Süre: Yaklaşık 4 saat
 

Rüzgar sörfü kursları

Sörf başlangıç kursunun içeriği: Rigg-oyunları, hareket etme, dönüş, kontrol sağlama, 180° rotasyon, teorik eğitim ve güvenlik.

Süre: 8-10 saat
 

Gençler için sörf kursu

10 ila 17 yaş aralığındakilere özel bir kurstur.

Süre: 8-10 saat
 

Sörf takviye kursu

İleri düzeydeki ve belli bir aradan sonra sörfe geri dönen sörfçüler için sunulmaktadır.

Kurs içeriği: Uzun bir aradan sonra sörf yapmak isteyen sörfçülerin temel bilgilerinin tazelenmesi.  

Süre: 3 saat

Kurslar ve kiralama ücretlidir.
 

Deneyimli bir Catamaran denizcisi misiniz?

Geçerli bir katamaran lisansının sunulması halinde ve katamaran öğretmeni tarafından yapılacak bir kontrolün ardından doğrudan denizlere açılmaya başlayabilirsiniz. (ücretsizdir)
 

Paloma Finesse ve Paloma Orenda'nın kendisine ait su sporları okullarında, katamaranla denize açılmayı deneyimleyebilirsiniz.

SPOR DÜNYASI

OKÇULUK

Her zaman okçuluk sporunu mu denemek istemiştiniz? Paloma Hotels, sizlere eğlenceli ve keyifli bir okçuluk deneyimi sunuyor. Okçuluk, dışarıda arkadaşlarınız ve ailenizle zaman geçirmek için harika bir aktivitededir. Okçuluk konusunda uzman olmanıza gerek yok çünkü sadece eğlenmeye odaklanabilmeniz için size rehberlik edecek eğitmenlerimiz her zaman yanınızda. Dahası, haftalık turnuvalara da katılıp eğlencenize heyecan katabilirsiniz. Okçuluk 13 yaş ve üzeri çocuklar içindir ve ücretsizdir.

YOGA

Yoga matınızı açmanın ve fiziksel ve zihinsel egzersizlerin kombinasyonunu keşfetmenin zamanı geldi. Yoga, bir zihin ve vücut uygulamasıdır. Çeşitli yoga stilleri fiziksel duruşları, nefes alma tekniklerini ve meditasyon veya rahatlamayı birleştirir. Yoga zihni sakinleştirme ve vücudu güçlendirme gücüne sahiptir. Eski bir uygulama ve meditasyon olan yoga, içsel farkındalığı geliştirir. Dikkatinizi vücudunuzun şu andaki yeteneklerine odaklar. Nefesin gelişmesine, zihin ve bedenin kuvvetlenmesine yardımcı olur. Yoga, kendinizi ve vücudunuzu tanımanızı, sınırlarınızı güçlendirmenizi ve genişletmenizi sağlayacak…

PLAJ VOLEYBOLU

Güzel kumsalımızda plaj voleybolunun keyfini çıkarın. Ayakkabılarınızı çıkarın, kuma girin ve eğlenin!

BOCCIA

Denge, doğruluk ve stratejik düşünme ... Boccia, iki veya daha fazla kişiyle oynayabileceğiniz bir hassasiyet, odaklanma ve doğruluk sporudur. Oyuncuların büyük ölçüde hem fiziksel koordinasyon hem de zihinsel öngörü kullanmaları gereken karmaşık, teknik ve eğlenceli bir oyundur.

PILATES

Pilates egzersizlerinin temel amacı zihin-beden bütünlüğünü sağlamaktır. Verimli bir çalışma için her egzersizde nefese ve hareketlerin doğru yapılmasına odaklanılır. Vücudun her bölümünü çalıştırmaya yönelik farklı aktivitelere uygun egzersizler içeren Pilates, kasları güçlendirir, esnekliği arttırır ve vücudun genel sağlığını iyileştirir.

FITNESS MERKEZİ

Fitness merkezlerimizde eğlenceli ve heyecanlı vakit geçirebilir, egzersizlerinize devam ederek formunuzu koruyabilirsiniz. Egzersiz yapın, motivasyonunuzu yükseltin ve enerjiyle dolun. Uzman kişisel eğitmenlerimiz ile düşündüğünüzden daha fazlasını başarın.

AEROBİK

Daha aktif olmaya hazır mısınız? Aerobik, yaşınız, kilonuz veya atletik kabiliyetiniz ne olursa olsun, herkes için mükemmel bir egzersizdir. Vücudun kardiyovasküler sisteminin etkinliğini artırır ve sağlıklı ve mutlu olmanızı sağlayan endorfinleri serbest bırakır. Dans aerobiği, hip-hop, salsa ve klasik aerobik gibi yeni başlayanlar ve ileri düzeyler için farklı koreografiler sizleri bekliyor.

SU AEROBİĞİ / AQUAFIT

Havuzda egzersiz yaparken tüm vücudunuza meydan okuyun! Aqua Fit, havuzda eğitmenlerimiz tarafından size gösterilen çeşitli aerobik hareketleri ile gerçekleştirilen yüksek enerjili ve eğlenceli bir spordur. Yaşınız, yeteneğiniz veya deneyiminiz ne olursa olsun aqua fit, herkes için uygun kapsayıcı bir aktivitedir. Güçlendirme ve dayanıklılık programı Aqua Fit, eklemleri korurken kasları güçlendirir dayanıklılığınızı, dengenizi ve esnekliğinizi geliştirir. Zindeliğinizi artırmanızı, en iyi antrenmanı yapmanızı ve harika zaman geçirmenizi sağlar. Su aerobiği, su dambılları gibi ek ekipmanlarla yapılmaktadır.