PALOMA HOTELS

REZERVASYON
Paloma Number 0850 440 00 00
Paloma Book Now
ODALAR
ODA 1
ODA 2
ODA 3
Paloma Live Chat
Paloma Live Chat
Paloma Live Chat

Hello My Name in Angel.

Paloma Live Chat

Welcome to PALOMA! How can we help you?

CEO'DAN MESAJINIZ VAR!


Değerli Konuklar,

Zaman, hem bireysel hem de kurumsal bazda aldığımız kararlarla herkesi gözetme ve sorumlu davranma zamanıdır.

Paloma Hotels olarak, sizleri tekrar misafir etmekten çok büyük onur duyuyoruz. Daha büyük bir dinamizm, daha yeni ve güçlü bir şekilde hizmet vermeye hazırız. Yaşadıklarımızın bizi daha farkında, daha bilinçli yaptığına ve birbirimize daha bağladığımıza inanıyoruz. Kalplerimiz ve düşüncelerimiz, bu eşi benzeri görülmemiş salgından etkilenen insanlarla birlikte ve dünyanın dört bir yanında Covid-19’a karşı savaşta öncülük eden özverili sağlık çalışanlarına, yerel kuruluşlara ve hükümetlere minnettarız. Bugün özgürlüğün değerini çok daha iyi anlıyor, bizi çevreleyen muhteşem doğanın ne kadar değerli olduğunu hatırlıyor ve hem kendimizle hem de sevdiklerimizle yeniden bağlantı kuruyoruz. Yeri gelmişken yıllardır bize karşı göstermiş olduğunuz güven ve bağlılık için hepinize teşekkür etmek istiyorum.

Paloma Hotels olarak 40 yıldır Akdeniz misafirperverliği geleneklerini gururla temsil ettik. Şu anda geride bıraktığımız bu zorlu dönem, konuklarımıza karşı gösterdiğimiz empatinin, saygının ve olağanüstü özenin gerçek bir fark yarattığını bir kez daha gösterdi. Paloma Hotels ailesi, hayatlarımızı derinden etkileyen bu salgından öğrendiği ve hala öğrenmekte olduğu tecrübeleri de üzerine ekleyerek, size her zamanki coşku ve sıra dışı özenle hizmet vermeye devam edecektir. Seyahat etmeyi ve en mutlu olduğunuz yerlerde bulunmayı özlediğiniz bu günlerde, sağlıklı ve güvende olduğunuzu, ailenizle güzel vakit geçirme şansı yakaladığınızı, hatta bunu hayatınızın akışını değiştirmek, geleceğinizi yeniden kurgulamak, yeteneklerinizi geliştirmeye ve yeni beceriler edinmeye zaman ayırmak için bir fırsat olarak değerlendirdiğinizi umuyoruz. Bundan sonra birbirimize daha fazla ilgi göstereceğimize, birbirimize daha nazik davranıp destekleyeceğimize, birbirimize daha önce olmadığı kadar sıkı sıkı bağlanacağımıza inanıyorum. Sahip olduklarımıza minnettar olup, bu günleri aşacağız.

Sizi ve Paloma Hotels ailesini korumak, sağlıklı ve güvenli bir tatil geçirmenizi sağlamak bizim önceliğimizdir. Kademeli olarak kısıtlamaların kaldırıldığı ve yeni normale yöneldiğimiz bu günlerde, ABTA kuralları, Dünya Sağlık Örgütü ve CDS prosedürleri, Türkiye Turizm Bakanlığı tarafından sunulan uluslararası düzeyde tanınmış Covid-19 Sertifikasyon programına uyumlu yeniden açılış programımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Kalış süreniz boyunca tüm ekip arkadaşlarım sizleri en iyi şekilde rahat ettirmek ve Paloma misafirperverliğini sunmak için hizmetinizde olacaktır.

Sizlere sahip olduğumuz ve tekrar bir araya gelebildiğimiz için minnettarız.

Ece TONBUL - PALOMA HOTELS Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO

Yayınlanma tarihi: 01.07.2020

 

HES KODU UYGULAMASI

Değerli misafirlerimiz, 

T.C. İçişleri Bakanlığı 30 Eylül 2020 tarihli, 89780865-153-E.16007 sayılı genelgesi kapsamında otel rezervasyonu ve otele giriş işlemleri sırasında HES kodu  paylaşımı zorunludur.

İşlemleriniz öncesinde HES kodunuzu almayı  unutmayınız.