PALOMA HOTELS

REZERVASYON
Paloma Number 0850 440 00 00
Paloma Book Now
ODALAR
ODA 1
ODA 2
ODA 3
Paloma Live Chat
Paloma Live Chat
Paloma Live Chat

Hello My Name in Angel.

Paloma Live Chat

Welcome to PALOMA! How can we help you?

Sizlerle beraber 40 mutlu yıl…

Paloma Hotels olarak hiç bitmeyen heyecanımız, yenilik tutkumuz ve kalite arayışımız ile sektördeki 40. yılımızı kutlarken; “herkes için mükemmel bir Paloma” olduğuna inanıyoruz. “Mükemmelliğe, eklenecek bir şey kalmadığında değil; çıkarılacak bir şey bulunamadığında ulaşılır.” der Antoine de Saint-Exupéry. Gereksiz olan her şey ortadan kalktığında ulaşılan yalınlık; ona eşlik eden güzellik ve ahenk ile yaratılan zarafet Paloma Hotels’in özünü oluşturmaktadır.

Vizyonumuz her zaman yüksek Paloma Hotels kalitesinde hizmet ve ortam sunarak her yaştan tüm misafirlerimizin farklı beklentilerine hitap eden “Mutlu bir yer” yaratmaktır.

Yenilikçi konseptler ve deneyimler sunan birbirinden farklı, Akdeniz ve Ege ruhunu doyasıya taşıyan, mavinin ve doğanın tüm renklerini sahiplenen tesislerimizde siz misafirlerimiz için unutulmaz tatiller tasarlıyoruz. Bunu yaparken de hiçbir telaşa yer vermeden gerek mimari unsurlarımız gerek etkinliklerimiz gerekse hizmetlerimizle tatil keyfinizi en üst seviyeye taşıyoruz.

40 yıldır tatillerine ev sahipliği yaptığımız tüm misafirlerimize teşekkürler…

Daha nice mutlu anıları birlikte yaşamak üzere…